Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Motto

Joga nie zabiera czasu, lecz go daje.” „Joga jest potężnym narzędziem zmiany.

W miarę jak budujesz swoją siłę, zaczynasz też coraz bardziej wierzyć w swój potencjał.” „Zanim nie zaczniesz praktyki, teoria jest bezużyteczna.

 

STACJONARNE ZAJĘCIA JOGI W NAKLE

Rozpoczęcie roku szkolnego zaplanowane jest od poniedziałku 04 WRZESIEŃ 2023 a zakończenie czwartek 27 CZERWIEC 2024:Kursy jogi od podstaw Nakło - Zapisy tel: +48 608-627-167

Rok szkolny 2023-2024

 I termin: 18.01-21.03.2024 -odwołany

II termin: połowa września

Więcej informacji: kliknij 

Skąd pomysł na jogę w Nakle?

Może zabrzmi to śmiesznie, ale podczas jednej z wizyt u pewnej kosmetyczki zaproponowała mi ona, żebym poprowadziła jogę u niej w nowo powstającym salonie, ponieważ, będzie miała tam też sprzęt dla poprawy zdrowia i samopoczucia a joga była by super połączeniem.

Odkąd sama zaczęłam praktykować jogę czułam, że powinnam przekazywać ją dalej, pomagać innym ludziom żyć lepiej, zdrowiej, szczęśliwiej, radośniej- żyć pełnią życia.
Przez chwilę się zastanawiałam, co mam zrobić, czy się zgodzić, ale po kilku rozmowach z moim mężem i dziećmi postanowiłam podjąć się tego wyzwania, choć nigdy wcześniej nie prowadziłam zajęć jogi. Ta decyzja niosła za sobą dalsze konsekwencje, poszłam na kurs instruktora Jogi, bo jak można być dobrym w uczeniu jogi bez pogłębiania swojej wiedzy. Obecnie dalej się rozwijam z tym, że joga ta, to wg metody, B.K.S. Iyengara - jestem na kursie nauczycielskim wg tej metody a za rok (mam nadzieję), że zdam pomyślnie egzamin i zostanę certyfikowanym nauczycielem wg metody B.K.S. Iyengara i spełnię tym moje marzenie. Na spełnianie marzeń przecież nigdy nie jest za późno. Wiem z własnego doświadczenia (w szkole anty sport uprawiałam), że bardzo trudno jest zebrać się i zacząć coś robić dla siebie. Szukamy różnych wymówek: nie mam czasu, pracuję długo, rodzina czeka i jeszcze NIE CHCE MI SIĘ. Myślę, że warto zrobić sobie taki rachunek sumienia, co może się stać od tego pędu, niezdrowego trybu życia, od braku ruchu itp. Przez pęd, ogromny stres i traumę po wypadku samochodowym zachorowałam. Jeżeli uważasz, że masz podobny problem, jaki ja miałam 10 lat temu bądź jeszcze coś innego, to zawsze możesz spróbować tak jak i ja zacząć praktykować, ćwiczyć jogę. Dlatego joga w Nakle nad Notecią.

Ja z wielka chęcią poprowadzę Was poprzez asany-pozycje jogi i opowiem, która jaki mam wpływ na Twoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.
A teraz coś na wesoło:) Wiecie, jaki jest skutek uboczny praktykowania jogi? Odmłodzenie:)

Nazwa " Joga Od Nowa", bo moje życie zaczęło płynąć od nowa w lepszej jakości. I tego też życzę wszystkim.


Miejsce zajęć w Nakle nad Notecią

MIEJSCE: POLAM ul Kościelna 8, 89-100 Nakło n. Not. II piętro, wejście od parkingu ul. Dolna.

Zasady zachowania się uczestników

Zasady zachowania się uczestników przed, w trakcie i po zajęciach.

 1. Wszelkie dolegliwości zdrowotne, przebyte kontuzje lub urazy, menstruację i ciążę należy zgłosić przed zajęciami.
 1. Nie jedz na 2-3 godziny przed zajęciami.
 2. Przyjdź 10 minut przed zajęciami.
 3. Zajęcia trwają 90 minut.
 4. Ćwiczymy boso, w przewiewnym stroju, który zapewni swobodę ruchów oraz naturalne oddychanie skóry, zdejmij biżuterię.
 1. Program zajęć stanowi całość, więc nie spóźniamy się, szanując czas innych i nie opuszczamy zajęć przed ich zakończeniem.
 1. Zanim wejdziesz na salę wyłącz telefon komórkowy lub przełącz go w tryb bezgłośny.
 2. Zachowaj ciszę.
 3. Matę rozłóż w jednym z dwóch /trzech rzędów tak aby pozostawić swobodne przejście.
 4. Preferowana jest własna mata.
 5. Przygotuj sobie pomoce do ćwiczeń: 3 koce, 2 paski, 2 klocki.
 6. Obserwuj i słuchaj wskazówek prowadzącego.
 7. W trakcie zajęć nie pomagamy innym uczestnikom, chyba że poprosi o to prowadzący.
 8. Wszelkie niepokojące objawy w trakcie wykonywania ćwiczeń (nagły wzrost ciśnienia, napięcie w oczach, ból w stawach itp.) należy zgłosić prowadzącemu.
 1. Utrzymuj na sali porządek w trakcie i po ćwiczeniach.
 2. Po zakończeniu zajęć pomoce odłóż na swoje miejsce.

   

Regulamin i zasady uczestnictwa w zajęciach jogi.

Zasady uczestnictwa w zajęciach jogi. Zajęcia prowadzone są przez Irenę i Adama Kocikowskich instruktorów jogi, uczniów Romana Grzeszykowskiego i Roberta Spicy.
Podczas zajęć udostępniamy wszelkie niezbędne pomoce do ćwiczeń. Na sali posiadamy również kilka mat do ćwiczeń.
Zajęcia odbywają się w firmie POLAM ul Kościelna 8, 89-100 Nakło n. Not. II piętro, wejście od parkingu ul. Dolna.
Biuro i siedziba Joga Od-Nowa mieści się przy ul. Makowej 6, 89-100 w Występie.
Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania regulaminu.
W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 września 2001 roku w sprawie szczegółowych zasad i warunków prowadzenia działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej (Dz.U. Nr 101, poz. 1095, pkt 6), który mówi o „dopuszczeniu do uczestnictwa w zajęciach wyłącznie osób posiadających zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w tych zajęciach lub które złożą podpisane własnoręcznie , (a w przypadku osób niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego) oświadczenie o zdolności do udziału w zajęciach rekreacyjnych”. W związku z powyższym, jeśli chcesz być dopuszczony do uczestnictwa w zajęciach, powinieneś dla własnej korzyści i bezpieczeństwa przedstawić takie zaświadczenie (lekarskie lub podpisane własnoręcznie) nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.

Regulamin i zasady uczestnictwa w zajęciach jogi.

joga nakło Pobierz: Regulamin i zasady uczestnictwa w zajęciach jogi

Galerie - Międzynarodowy dzień jogi

Joga (10)
Joga (1)
Joga (2)
Joga (3)
Joga (4)
Joga (5)
Joga (6)
Joga (8)
Joga (9)
2 (1)
2 (2)
2 (3)
2 (4)
Joga (7)
ip stresser